Przemysł Ciężki i Wydobywczy

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów dla przemysłu ciężkiego i wydobywczego. W jej skład wchodzą: środki smarne do maszyn wydobywczych i dmuchaw wentylacyjnych w kopalniach, koparek i kruszarek. Smary i oleje do odlewania ciągłego, walcowania na zimno i gorąco. Proponujemy także produkty do napędów otwartych, łańcuchów transportowych oraz profesjonalny serwis techniczny dla przemysłu cementowego, wydobywczego, hutniczego.

Poznaj Berulit GA 400, Berulit GA 800 oraz Berulit GA 2500 – serię smarów specjalnych do przekładni otwartych w tym dostępny w aerozolu Berulit GA 2500 spray.

Seria olei Bechem Staroil z zakresem lepkości od 100 do 680 charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na starzenie, świetnie znosi obciążenia i wyśmienicie separuje wodę i powietrze. Idealny do stosowania w przekładniach planetarnych, ślimakowych, stożkowych i innych.

Berugear HV 10 i Berugear HV 20 – smary adhezyjne z ekstremalnie dużą lepkością oleju bazowego.

Berutox FH 28 KN to w pełni syntetyczny smar plastyczny przeznaczony do smarowania długotrwałego. Smar niezwykle odporny na działanie wody, z właściwościami EP i certyfikatem NSF H1.

Katalogi znajdują się poniżej. Więcej o producencie dowiesz się tu.