Przemysł Automotive

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą smarów dla przemysłu automotive. W jej skład wchodzą: powłoki antyfrykcyjne, środki tłumiące hałas, lakiery ślizgowe, środki do systemów mechatronicznych i styków elektrycznych. Ponadto preparaty do elementów wnętrza samochodu, systemów podwozia i hamulcowego.

Berucoat – serie lakierów ślizgowych do różnych par materiałowych:

Berucoat AF – zapobiega skrzypieniu; do zamków, podłokietników czy prowadnic dachu składanego. Berucoat AK – do tworzenia powłok tłumiących hałas na plastiku, skórze czy foliach. Berucoat FX – do tworzenia elastycznych powłok antyabrazyjnych.

Seria Berulub FR z dwoma wiodącymi produktami: Berulub FR 16 i Berulub FR 43. Znacznie poprawiają współczynnik tarcia , a tym samym dają dużo bardziej korzystne przesuwne zachowania elementów z tworzyw sztucznych i elastomerów wobec powierzchni stalowych i wykonanych z metali nieżelaznych.

Linia Berutox VPT 64 – środki dyspersyjne do ochrony styków, dla par materiałowych ze złota i srebra.

Produkty Berusoft 15 i Berusoft 20 to syntetyczne smary przeznaczone do stosowania w przemyśle samochodowym i spożywczym, głównie do zastosowań wygłuszających w systemach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Katalogi znajdują się poniżej. Więcej o producencie dowiesz się tu.

katalog automotive
katalog smarów antyzatarciowych
katalog smarów tłumiących hałas
katalog smarów dla przemysłu elektromobilnego